Property Sale
Sale
$710,000
From:
To:
Sq Ft2,126DeedBook 9794, Page 43Recorded1/3/2024
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,846 | +1.3% |
| 2024 | $12,680 | +0.8% |
| 2023 | $12,582 | -0.0% |
| 2022 | $12,588 | -0.5% |
From:
To:
Year Built: 1920
720 Forest St
Residential
789 Kearny Ave
Residential
39 Clinton Ave
Residential
149 Pleasant Pl
Residential
60 Livingston Ave
Residential