Foreclosure Case F-027312-09
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
From:
To:
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,416 | +1.3% |
| 2024 | $10,282 | +0.8% |
| 2023 | $10,202 | -0.0% |
| 2022 | $10,207 | -0.5% |
From:
To:
Year Built: 1915
260 Devon St
Residential
156 Kearny Ave
Residential
149 Wilson Ave
Residential
268 Devon St
Residential
146 Tappan St
Residential