Property Sale
Sale
$476,000
From:
To:
Sq Ft3,458DeedBook 9371, Page 925Recorded1/11/2019
From:
To:
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,420 | +1.3% |
| 2024 | $14,234 | +0.8% |
| 2023 | $14,123 | -0.0% |
| 2022 | $14,130 | -0.5% |
From:
To:
Year Built: 1910
199 Kearny Avenue
Residential
12 Davis Ave
Residential
84 Johnston Ave
Residential
171 Bergen Ave
Residential
150 Wilson Ave
Residential