Property Sale
Sale
$0
DeedBook 4492, Page 552
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 1993 | $9,193 | +0.0% |
| 1992 | $9,193 | -0.7% |
| 1991 | $9,260 | +7.6% |
| 1990 | $8,608 | — |
Year Built: 1915
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.