Property Sale
Sale
$0
DeedBook 3460, Page 420
Year Built: 1916
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,160 | +7.3% |
| 2024 | $12,264 | +4.7% |
| 2023 | $11,718 | +2.1% |
| 2022 | $11,475 | +0.1% |
Year Built: 1916
1410 11th St
Residential
1205 11th St
Residential
1314 8th St
Residential
1411 10th St
Residential
1309 9th St
Residential