Skip to content

1164 67th St

North Bergen, NJ 07047

Last Sale Date
Mar 11, 2022

Property Information

Block225
Lot57
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityNorth Bergen Twp
Tax Map Page47

Building Details

Building Class---
DescriptionPLAYGROUND
Dwellings1
ZoningR1
Sq Footage---
Acreage0.11

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$315,600
98%
Improvement Value:$6,200
2%
Total Assessment$321,800

Sale
$0