Property Sale
Sale
$305,000
From:
To:
Sq Ft792DeedBook 9897, Page 862Recorded5/5/2025
From:
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,636 | +7.3% |
| 2024 | $3,388 | +4.5% |
| 2023 | $3,243 | +2.1% |
| 2022 | $3,176 | +0.0% |
From:
To:
Year Built: 1974
1464b 68 St
Residential
1471b 68 St
Residential
1473b 68 St
Residential
1465b 68th St
Residential
1456b 68th St
Residential