Property Sale
Sale
$315,000
DeedBook 5646, Page 293
Year Built: 1999
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,463 | +7.3% |
| 2024 | $14,409 | -9.7% |
| 2023 | $15,961 | +2.1% |
| 2022 | $15,631 | +0.1% |
Year Built: 1999
7101 Smith Ave
Residential
9013 Barr Pl
Residential
7106 Adams St
Residential
1121 Kelly Ln
Residential
7611 Lucky Lane
Residential