Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1911
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,557 | +7.3% |
| 2024 | $12,633 | +13.8% |
| 2023 | $11,103 | +2.1% |
| 2022 | $10,874 | +0.1% |
Year Built: 1911
115 73rd St
Residential
228 72nd St
Residential
230 72nd St
Residential
132 75th St
Residential
240 74th St
Residential