Property Sale
Sale
$465,000
DeedBook 8912, Page 418
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,094 | +7.3% |
| 2024 | $12,202 | -3.7% |
| 2023 | $12,672 | +2.1% |
| 2022 | $12,410 | +0.0% |
Year Built: 1975
7855 Blvd East
Residential
7855 Blvd East
Residential
7855 Blvd East
Residential
7855 Blvd East
Residential
7855 Blvd East
Residential