Property Sale
Sale
$252,500
DeedBook 5079, Page 150
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,250 | +7.3% |
| 2024 | $14,211 | -8.3% |
| 2023 | $15,499 | +2.1% |
| 2022 | $15,178 | +0.1% |
Year Built: 1989
1504 74th St
Residential
1223 81st St
Residential
1601 80th St
Residential
7100 Durham Ave
Residential
700 79th St
Residential