Property Sale
Sale
$0
DeedBook 4157, Page 289
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,338 | +7.3% |
| 2024 | $8,702 | +5.1% |
| 2023 | $8,276 | +2.1% |
| 2022 | $8,105 | +0.1% |
Year Built: 1926
900 80th St
Residential
908 79th St
Residential
609 81st St
Residential
603 81st St
Residential
601 81st St
Residential