Property Sale
Sale
$179,000
From:
To:
Sq Ft636DeedBook 9699, Page 114Recorded9/27/2022
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,115 | +7.3% |
| 2024 | $2,903 | -22.0% |
| 2023 | $3,723 | +2.1% |
| 2022 | $3,646 | +0.0% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1960
8829 Kennedy Blvd
Residential
8829 Kennedy Blvd
Residential
8829 Kennedy Blvd
Residential
8829 Kennedy Blvd
Residential
204 Woodcliff Ave
Residential