Property Sale
Sale
$425,000
From:
To:
Sq Ft1,828DeedBook 7756, Page 46Recorded12/14/2005
From:
To:
Year Built: 1916
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,055 | +7.3% |
| 2024 | $8,438 | +4.8% |
| 2023 | $8,048 | +2.1% |
| 2022 | $7,882 | +0.1% |
From:
To:
Year Built: 1916
1108 84th St
Residential
9122 Newkirk Ave
Residential
9123 Durham Ave
Residential
8506 Newkirk Ave
Residential
714 76th St
Residential