Property Sale
Sale
$1,325,000
From:
To:
Sq Ft1,966DeedBook 9585, Page 214Recorded7/28/2021
From:
To:
Year Built: 2007
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $21,008 | +7.3% |
| 2024 | $19,577 | -23.1% |
| 2023 | $25,472 | +2.1% |
| 2022 | $24,946 | +0.1% |
From:
To:
Year Built: 2007
8100 River Rd
Residential
8100 River Rd
Residential
8100 River Rd
Residential
8100 River Rd
Residential
8100 River Rd
Residential