Property Sale
Sale
$165,000
DeedBook 8533, Page 237
Year Built: 1989
North Bergen, NJ 07047
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,709 | +7.3% |
| 2024 | $3,456 | -39.7% |
| 2023 | $5,736 | +2.1% |
| 2022 | $5,617 | +0.0% |
Year Built: 1989
1441 Union Tpke
Residential
1441 Union Tpke
Residential
1441 Union Tpke
Residential
1441 Union Tpke
Residential
1441 Union Tpke
Residential