Skip to content

777 Golden AvenueSecaucus, NJ 07094

Last Sale Date
Jan 16, 2025

Property Information

Block134
Lot13
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalitySecaucus Town
Tax Map Page---

Building Details

Building Class101
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.06

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$87,500
99%
Improvement Value:$500
1%
Total Assessment$88,000

Sale
$0