Property Sale
Sale
$625,000
From:
To:
Sq Ft1,305DeedBook 9784, Page 485Recorded11/9/2023
From:
To:
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,506 | +3.1% |
| 2024 | $6,311 | +5.3% |
| 2023 | $5,994 | +0.9% |
| 2022 | $5,940 | +0.6% |
From:
To:
Year Built: 1959
88 Huber Street
Residential
18 Fairview Avenue
Residential
1039 Fisher Avenue
Residential
702 Second Street
Residential
697 Fourth Street
Residential