Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1927
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,775 | +3.3% |
| 2024 | $4,624 | +5.6% |
| 2023 | $4,380 | +1.0% |
| 2022 | $4,338 | +0.7% |
Year Built: 1927
763 Second Street
Residential
736 Sixth Street
Residential
821 Eighth Street
Residential
822 Third Street
Residential
732 Sixth Street
Residential