Property Sale
SaleMulti
$375,000
DeedBook 8848, Page 569
Year Built: 2010
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,361 | +48.9% |
| 2024 | $4,943 | +4.1% |
| 2023 | $4,749 | +1.2% |
| 2022 | $4,695 | +2.8% |
Year Built: 2010
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.