Skip to content

171 18th StUnion City, NJ 07087

Commercial

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Apr 15, 2002

Property Information

Block179
Lot6

Sq Footage---
Acreage0.11

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$475,000
98%
Improvement Value:$10,700
2%
Total Assessment$485,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$8,972+31.0%
2024$6,850+4.1%
2023$6,580+1.2%
2022$6,505+2.8%
Property History

No events match the selected filters.