Property Sale
Sale
$120,000
DeedBook 7959, Page 154
Year Built: 1933
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,892 | +20.0% |
| 2024 | $3,244 | +4.1% |
| 2023 | $3,116 | +0.0% |
| 2022 | $3,116 | — |
Year Built: 1933
148 37th St
Residential
148 37th St
Residential
148 37th St
Residential
4310 Palisade Ave
Residential
201 45th St
Residential