Skip to content

4206 New York Ave(Block 246 Lot 4)Union City, NJ 07087

Built 1910

Last Sale Date
Jun 17, 1994

Property Information

Block246
Lot4

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
1995$9,972+37.8%
1994$7,236-27.4%
1993$9,972+0.0%
1992$9,972+20.9%
Property History

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 4743, Page 23

Property Built

Built

Year Built: 1910