Property Sale
Sale
$58,500
From:
To:
Sq Ft370DeedBook 8738, Page 608Recorded6/28/2010
From:
To:
Year Built: 1949
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,637 | +264.9% |
| 2024 | $723 | +4.1% |
| 2023 | $694 | +1.2% |
| 2022 | $686 | +2.8% |
From:
To:
Year Built: 1949
1700 Kennedy Blvd
Residential
1700 Kennedy Blvd
Residential
1700 Kennedy Blvd
Residential
209 48th St
Residential
224 48 St
Residential