Property Built
Built
Year Built: 1900
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,290 | -14.4% |
| 2024 | $12,016 | +4.1% |
| 2023 | $11,543 | +1.2% |
| 2022 | $11,411 | +2.8% |
Year Built: 1900
604 17th St
Residential
418 18th St
Residential
912 17th St
Residential
812 13th St
Residential
1120 Palisade Ave
Residential