Property Sale
Sale
$63,000
From:
To:
DeedBook 9031, Page 16NU CodeOther non-arm's-length (26)Recorded4/6/2015
From:
To:
Year Built: 1914
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $841 | +2.1% |
| 2024 | $824 | -1.7% |
| 2023 | $838 | +0.7% |
| 2022 | $832 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 1914