Property Sale
Sale
$228,000
From:
To:
Sq Ft2,016DeedBook 6340, Page 1872Recorded9/12/2018
From:
To:
Year Built: 1970
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,727 | +6.4% |
| 2024 | $8,204 | +5.4% |
| 2023 | $7,786 | +1.4% |
| 2022 | $7,676 | +2.7% |
From:
To:
Year Built: 1970
42 Misty Morn Ln
Residential
1 Blue Grass Dr
Residential
364 Green Ln
Residential
399 Green Ln
Residential
386 Green Ln
Residential