Property Sale
Sale
$89,500
DeedBook 3522, Page 40
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,847 | +6.4% |
| 2024 | $6,436 | +5.4% |
| 2023 | $6,109 | +1.4% |
| 2022 | $6,022 | +2.7% |
Year Built: 1955
17 Decou Ave
Residential
1065 Fireside Ave
Residential
179 Franklyn Rd
Residential
1018 Terrace Blvd
Residential
13 Scarsdale Ave
Residential