Property Sale
Sale
$105,000
DeedBook 3735, Page 146
Year Built: 1950
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,691 | +6.4% |
| 2024 | $5,350 | +5.4% |
| 2023 | $5,078 | +1.4% |
| 2022 | $5,005 | +2.7% |
Year Built: 1950
11 Scarsdale Ave
Residential
1021 Terrace Blvd
Residential
1030 Terrace Blvd
Residential
125 Rutledge Ave
Residential
111 Beacon Ave
Residential