Property Sale
Sale
$55,000
DeedBook NaN, Page NaN
Year Built: 1950
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,311 | +6.4% |
| 2024 | $6,873 | +5.4% |
| 2023 | $6,523 | +1.4% |
| 2022 | $6,430 | +2.7% |
Year Built: 1950
942 Terrace Blvd
Residential
87 Theresa St
Residential
1034 Terrace Blvd
Residential
16 Linwood Ave
Residential
57 Dunmore Ave
Residential