Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1950
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,416 | +6.6% |
| 2024 | $6,016 | +5.6% |
| 2023 | $5,698 | +1.5% |
| 2022 | $5,613 | +2.8% |
Year Built: 1950
127 Rutledge Ave
Residential
48 Farrell Ave
Residential
7 Scarsdale Pl
Residential
9 Scarsdale Pl
Residential
935 Terrace Blvd
Residential