Property Sale
Sale
$179,900
From:
To:
Sq Ft1,392DeedBook 6264, Page 1373Recorded10/11/2016
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1921
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,069 | +6.4% |
| 2024 | $5,704 | +5.4% |
| 2023 | $5,414 | +1.4% |
| 2022 | $5,337 | +2.7% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1921
233 Weber Ave
Residential
1198 Pennington Rd
Residential
241 Weber Ave
Residential
100 Greenland Ave
Residential
216 Weber Ave
Residential