Property Sale
SaleMulti
$168,900
DeedBook 2734, Page 103
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,509 | +6.7% |
| 2024 | $10,788 | +1.2% |
| 2023 | $10,657 | +1.9% |
| 2022 | $10,461 | +2.5% |
Year Built: 1972
16 Jesse Dr
Residential
115 Kino Blvd
Residential
631 Paxson Ave
Residential
27 Guilford La
Residential
23 Weyburne Rd
Residential