Property Sale
SaleMulti
$165,000
DeedBook 3727, Page 1
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,452 | +6.7% |
| 2024 | $9,797 | +1.2% |
| 2023 | $9,678 | +1.9% |
| 2022 | $9,500 | +2.5% |
Year Built: 1973
27 Guilford La
Residential
23 Weyburne Rd
Residential
9 Peacock Ct
Residential
631 Paxson Ave
Residential
506 Paxson Ave
Residential