Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,653 | +6.7% |
| 2024 | $6,236 | +1.2% |
| 2023 | $6,161 | +1.9% |
| 2022 | $6,047 | +2.5% |
Year Built: 1955
347 Marshall Ave East
Residential
64 Sadie St
Residential
66 Macon Dr
Residential
275 Eaton Ave
Residential
20 Macon Dr
Residential