Property Sale
SaleMulti
$61,000
DeedBook 2180, Page 64
Year Built: 1945
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,327 | +6.7% |
| 2024 | $7,805 | +1.2% |
| 2023 | $7,710 | +6.5% |
| 2022 | $7,238 | +2.3% |
Year Built: 1945
45 Holt Cr
Residential
18 Lansing Ave
Residential
11 Shelley La
Residential
35 Deerwood Dr
Residential
24 Cumberland Rd
Residential