Property Sale
SaleMulti
$237,000
DeedBook 4628, Page 257
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,696 | +6.7% |
| 2024 | $7,214 | +1.6% |
| 2023 | $7,104 | +6.5% |
| 2022 | $6,668 | +2.3% |
Year Built: 1952
20 James Pl
Residential
119 Paxson Ave
Residential
3389 Nottingham Way
Residential
8 Gregory Dr
Residential
5 Hartman Dr
Residential