Skip to content

Shawnee DrTrenton, NJ 08690

Built 1950

Last Sale Date
Jul 31, 2006

Property Information

Block1841
Lot111
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page96

Building Details

Building Class---
Description1SF
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.17

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$84,600
93%
Improvement Value:$6,500
7%
Total Assessment$91,100

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1950