Skip to content

4620 Nottingham WayTrenton, NJ 08690

Built 1965

Last Sale Date
Jan 23, 2025

Property Information

Block1841
Lot183
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page149

Building Details

Building Class10
Description2SB
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage15.51

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$664,400
5%
Improvement Value:$12,042,200
95%
Total Assessment$12,706,600

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1965