Skip to content

2145 Ydv-Ham Sq RdTrenton, NJ 08690

Built 1968

Last Sale Date
May 18, 2023

Property Information

Block1943
Lot5
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page150

Building Details

Building Class10
Description1S CB
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage27.89

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,141,600
9%
Improvement Value:$12,264,800
91%
Total Assessment$13,406,400

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1968