Property Sale
SaleMulti
$84,875
DeedBook 2223, Page 186
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,778 | +6.7% |
| 2024 | $8,228 | +1.2% |
| 2023 | $8,128 | +6.5% |
| 2022 | $7,630 | +2.3% |
Year Built: 1983
32 Limewood Dr
Residential
15 Mint Leaf Dr
Residential
18 Kristin Way
Residential
70 Limewood Dr
Residential
1076 Estates Blvd
Residential