Property Sale
SaleMulti
$214,000
DeedBook 3874, Page 222
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,055 | +6.7% |
| 2024 | $10,362 | +1.2% |
| 2023 | $10,236 | +6.5% |
| 2022 | $9,609 | +2.3% |
Year Built: 1968
91 Albemarle Rd
Residential
2052 Ydv-Ham Sq Rd
Residential
73 Albemarle Rd
Residential
2 Strassberg Ct
Residential
21 Misty Pine La
Residential