Property Sale
Sale
$130,000
Sq Ft1,120DeedBook 6511, Page 208Recorded1/4/2023
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,792 | +6.7% |
| 2024 | $3,554 | +1.2% |
| 2023 | $3,511 | -3.3% |
| 2022 | $3,629 | +2.7% |
Year Built: 1930
115 Edmund St
Residential
2154 Liberty St
Residential
57 Newkirk Ave
Residential
1490 Cedar La
Residential
246 Emanuel St
Residential