Skip to content

Cedar La(Block 2102 Lot 73)Trenton, NJ 08610

Built 1990

Last Sale Date
Jan 24, 2025

Property Information

Block2102
Lot73
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page173

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage3,756
Acreage19.43

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$142,000
12%
Improvement Value:$1,028,700
88%
Total Assessment$1,170,700

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1990