Skip to content

Bernadine Ave(Block 2102 Lot 82)Trenton, NJ 08610

Built 1981

Last Sale Date
Jan 24, 2025

Property Information

Block2102
Lot82
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page173

Building Details

Building Class10
Description1SCB
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage11.87

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$358,000
30%
Improvement Value:$855,200
70%
Total Assessment$1,213,200

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1981