Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1908
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,072 | +6.7% |
| 2024 | $5,691 | +5.9% |
| 2023 | $5,372 | -11.4% |
| 2022 | $6,061 | +7.8% |
Year Built: 1908
135 Lafayette Ave
Residential
1957 Broad St
Residential
359 Mcclellan Ave
Residential
2313 Broad St
Residential
123 Lafayette Ave
Residential