Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,799 | +6.7% |
| 2024 | $3,561 | +1.2% |
| 2023 | $3,518 | -10.9% |
| 2022 | $3,949 | +3.0% |
Year Built: 1920
730 Schiller Ave
Residential
525 Lafayette Ave
Residential
619 Lafayette Ave
Residential
314 Lafayette Ave
Residential
307 Lafayette Ave
Residential