Property Sale
SaleMulti
$19,000
DeedBook 2234, Page 455
Year Built: 1950
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,804 | +6.7% |
| 2024 | $5,440 | +1.2% |
| 2023 | $5,374 | -10.9% |
| 2022 | $6,033 | +3.0% |
Year Built: 1950
1701 Mcgalliard Ave
Residential
48 Unwin Dr
Residential
1705 Mcgalliard Ave
Residential
972 Lida St
Residential
1044 William St
Residential