Skip to content

2111 Kuser RdTrenton, NJ 08690

Built 1963

Last Sale Date
Jan 27, 2025

Property Information

Block2448
Lot5
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page205

Building Details

Building Class10
Description2SF
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage2.7

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$132,200
3%
Improvement Value:$4,303,300
97%
Total Assessment$4,435,500

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1963