Property Sale
Sale
$110,000
Sq Ft648DeedBook 6490, Page 361Recorded6/28/2022
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,566 | +6.7% |
| 2024 | $3,343 | +9.5% |
| 2023 | $3,052 | -12.0% |
| 2022 | $3,467 | +3.3% |
Year Built: 1930
39 Alfred Ave
Residential
19 Victoria Ave
Residential
132 Dewey Ave
Residential
334 Thropp Ave
Residential
310 Churchill Ave
Residential